Spolupráce s firmou Jiří Lang:

Nejedná se o MLM systém.
 
Nabízíme tyto možnosti:
 
1. Obchodní zástupce firmy Jiří Lang:
    Prodej aktivovaných výrobků Jiřího Langa pomocí svého webu, e-shopu nebo osobním kontaktem.  Bez investic, není MLM systém, 35% provize z ceny výrobků bez DPH. Smlouva s firmou.
 
2. Harmonizační centrum JL technologií + OZ
    Pronájem stimulátorů START Q14/760 za účelem provádění služeb klientům. Služby - harmonizace, se provádějí v provozovně nebo u klienta jako služba do domu. 
Investice: Při zahájení činnosti 1000 Kč vratná záloha na sadu stimulátorů + měsíční platby nájmu 600 Kč.
 
Výdělek Harmonizačního centra: 
Za službu - harmonizaci, má obchodní zástupce nárok inkasovat hotově odměnu 250 Kč. Záleží pouze na jeho aktivitě, kolik klientů získá a kolik harmonizací provede. Veškeré peníze jsou jeho, nic neodevzdává. 
 
Provize za prodej zboží a zprostředkování objednávek osobních nebo jiných stimulátorů 35% z ceny bez DPH.
 
Kdo rád pomáhá lidem, jistě si spolupráci s panem Langem oblíbí a vydělá si pěkné peníze. Je to užitečná práce kterou děláme se srdíčkem na dlani. Nikam na školení nemusíte, ale pokud se budete chtít osobně setkat s panem Langem, je to samozřejmě možné po domluvě.
 
Ráda Vás zaškolím, vše vysvětlím, pomohu. Stačí skype, nebo google hanghout. Zavolejte na telefon 724 303 376, domluvíme společně další postup.
 
 

Spolupráce s firmou Dr. EGRT:

MLM systém, kde není nutné shánět další zájemce o spolupráci. Kdo ale chce, registrovat další zájemce může. Vždy to je pro výdělek lepší.
 
 Jedná se o provoz e-shopu, kde je pro Vás úpně vše připraveno zdarma. Prodej zboží, platby, zásilky, vše dělá firma. Provize je královská - 45% z ceny objednávek. Investice do zahájení spolupráce se pohybuje od cca 900 Kč do 1200 Kč, podle vybraného balíčku. Zviditelnit Váš e-shop Vám pomohu.
 

 

Kontakt

Vladimíra Bujakowská Certifikovaný poradce
JLQ technology

Poštovní 9,
Sušice
34201
724 303 376

Skype: vladka991
bujakowska.v@seznam.cz