O mě

 

Alternativní medicína a já,

 moje učení, praxe a zkušenosti před nemocí.

 

Vladimíra Bujakowská, ročník 50, Blíženka.

Rodina: 5 dospělých dětí, báječný muž Jirka a nový kamarád, trpasličí jezevcík Čertík.

Náš milý kamarád Fifánek odešel do psího nebíčka 20.10.2010. V březnu 2011 by mu bylo 18 let. Prožil ještě krásné tři roky pomocí svého osobního stimulátoru. Ještě dva týdny před skonáním byl veselý, chutnalo mu jíst a zvládal 8 schodů na zahrádku. Jsem moc ráda, že jsme měli našeho kamaráda co nejdéle. Vzpomínám na něj...

Naším domovem je nádherné malé město na pokraji Šumavy.

 

 Moje zkušenosti a dovednosti ve vztahu ke zdraví:

Rok 1990. Můj desetiletý syn Tomáš onemocněl z infikované vody. Jako následek těžké infekce byla celiakiální sprue kombinovaná s alergií na tuky. Pomocí potravinových doplňků firmy California Fitnes a perfektní poradenské služby od firmy byl Tomášek uzdraven. Přes jeho kritický stav, kdy řadu týdnů  ležel jako bez života a vycházel z něj samovolně páchnoucí hlen, kdy lékaři vzdávali léčbu, dokázala jsem si synka vyléčit. Dnes je naprosto bez potíží, stravuje se normálně a pracuje. Z vděčnosti jsem se nadšená pustila do práce distributora  přírodních produktů. Jezdila na různá školení a čerpala jsem zkušenosti s jejich účinky a použitím. Vedla jsem skupinu prodejců a nakonec jsem i přednášela a učila nové členy.

Rok 1995 - 1. stupeň Reiki společně se svým synem Járou (15 let).

Rok 1996 - 2. stupeň Reiki společně se svojí dcerou Vlaďkou (27 let).

Rok 1998 - 2001  prodej české biolampy BIO-V pro českorakouskou společnost, kde nás velmi tvrdě učili nejen prodejní schopnosti, ale hlavně léčbě pomocí polarizovaného světla. Denně jsem měla kontakt s klienty, kteří potřebovali moji pomoc. Bylo pro mě samozřejmé, že jsem pomocí Reiki ulevovala od bolestí zdarma ihned každému kdo si to přál. Brzy jsem pod svými rukami cítila mnohem víc. Ve svém těle jsem cítila bolesti svých klientů. Poznala jsem před lety prodělané operace, vycítila jsem teprve vznikající nemoci. Moje možnosti byly stále širší. S radostí jsem poskytovala vše co jsem mohla, a zapomínala jsem na svojí ochranu. Brzy jsem poznala svoje pochybení. Ale všechno zlé pro něco dobré!

Rok 2001 - 2003 práce s energií, diagnostika podle data narození nebo fotografie. Prodej a poradenství přírodních produktů Klas, Betaglukan a Bioservis.

 

Rok 2003,  přesně 30. 3. ve 22.30 hod. přišel atak mojí nemoci. Od té doby bylo vše jinak.Vše o mojí nemoci se dozvíte z dalších stránek. Dnes mohu říci, že jsem úplně zdravá. Neslyším sice na pravé ucho, ale na to se neumírá. Cítím se lépe než před nemocí, přesto že je mi o sedm let více.

Na co všechno mi můj osobní stimulátor pomohl?

Během nošení stimulátoru se mi velmi zlepšily moje křečové žíly. Už vůbec nemám záněty. Nohy občas bolí, ale mažu je Pleurogelem s kaštanem, tak to zase přejde. Zmizel bércový vřed - úplně, dočista. Jsem za to vděčná. Ten mě moc strašil. Játra jsou ve stavu normálu, baštím pěkně usmažený bramborák, palačinky a podobné nezdravosti bez potíží. Pak ale zase přejdu na svoji obvyklou zeleninku. Nic se nesmí přehánět! Rozbor krve před poslední operací ucha byl úplně na jedničku. Pan doktor na mě dost nevěřícně koukal. Je mi šedesát a žádný cholesterol a jiné zběsilosti? To je podezřelé!

Rok 2010: Co zvládám? Právě teď v říjnu jsme byli na týdenní rekreaci v hotelu RON v severních čechách. Počasí nám přálo, tak jsme deně podnikali výlety a pěší tůry. byli jsme na Pravčické bráně ve Hřensku, nylezli jsme celkem na šest rozhleden a několik horských vyhlídek. Prošli jsme řadu krásných míst v Lužických horách. Ty mě úplně uchvátily. Nejkrásnější byla Jedlová hora.

Celkem jsme za týden s mužíčkem ušli zhruba 100 km. Některé kilometry byly jako do nebe. Myslím, že by nám mnozí mladí mohli závidět naši kodici. Když si vzpomenu, že jsem chtěla pro svoje utrpení dobrovolně odejít z této krásné Země, děkuji Bohu že se mi to nepovedlo. Jestli trpíte tělesně nebo duševně, nevzdávejte to! Ono je to opravdu krásně. Stojí za to něco překonat a jít dál....

Aktuálně v roce 2014:

Jsem stále zdráva. Těší mě, že během života se svými osobními stimulátory si s mužem užíváme výletů a poměrně náročných tůr do přírody. Milé jsou i docela nepodstatné zlepšení kvality mých nehtů. Celý život se mi lámaly a teď jsou pěkné na pohled i pevné. Zlepšila se mi pleť, takže to vypadá že nestárnu ale mládnu. Nezhoršuje se mi zrak, brýle nosím jen na čtení. Přestaly se mi kazit zuby. Chřipku dostanu tak dvakrát za rok. Zbavím se jí bez léků sama pouze čajem, cibulí, pocením během týdne. Beru jí za čištění těla. Rýmou a hlenem vychází z těla ven co tam nepatří. Těší mě, že i moji klienti si pochvalují účinky svých osobních biostimulátorů. Využívají je hodně sportovci, ale i podnikatelé. Nejvíce ale babičky a dědové. Nebojte se zeptat jak by pomohl osobní biostimulátor právě Vám!

Hodně dlouhý život bez zbytečného utrpení Vám přeje

 Vlaďka Bujakowská

 

Kontakt

Vladimíra Bujakowská Certifikovaný poradce
JLQ technology

Poštovní 9,
Sušice
34201
724 303 376

Skype: vladka991
bujakowska.v@seznam.cz