JAK se bránit? A co dělat když už nemoc přišla?

 
 Normální je jít k lékaři. Někdy lékař vyléčí a je nám skutečně dobře. To bývá v začátcích. Když ale nemoc nebo potíže neustoupí, nastane hledání. Co to je za nemoc a který lék právě Vám zabere. To celé může trvat dost dlouho. Vaše nemoc mezi tím postupuje dál. Docházíte k lékaři, může dojít k hospitalizaci v nemocnici.
 
Člověk v produktivním věku přichází o peníze a narůstají mu výdaje.
 Není to jednoduché ani pro seniory. Lidé často jezdí k lékaři z vesnic. Jsou v nemoci nadměrně namáháni a ještě je to stojí peníze.
 
 

Vyberte si cestu ke zdraví včas a jednoduše! Bez polykání prášků, bez dojíždění kamkoliv.

Braňte se nemocem JEDNODUŠE a POHODLNĚ s hlubokým postupným účinkem přirozenou cestou!

 

PROČ jsme nemocní? Proč marodí děti a mladí lidé?

Civilizované životní prostředí svými škodlivinami na nás působí po celý život. 
 
  • Znečištěné ovzduší, kyselé deště, inverze, smog, špatná voda.
  • Nezdravá strava plná chemie, překyselení těla, málo zdravého pití.
  • Neklid, stres, přepracování, vysoké nároky na psychiku.
  • Jsme obklopeni elektrospotřebiči, elektronikou, sítěmi pro rozvody energií.
  • Máme málo přirozeného pohybu a kontaktu s přírodou.
  • Zneužíváme úklidovou chemii, prací prostředky. 
  • Zneužíváme léky.
  • Řešíme zdravotní potíže až když "to bolí".
  • Nemáme snahu porozumět občasným obtížím (ONO to PŘEJDE).
  • Naši rodiče žili stejně jako my a byli zdrávi!

Ale uvědomme si, že:

Průmyslové a komunální odpady, splachy ze silnic plné ropných derivátů a mnoho dalšího působí na zdraví člověka od dětského věku.

Naše moderní doba nás oddělila různými sítěmi od přirozeného zdroje energie.

Bydlíme v domech plných plastů, lepidel, barev. Paneláky mají kovové výstuže. Nevěnuje se pozornost výběru stavebních parcel. Dříve by nikdo nepostavil ani chlév v místech kde dnes stojí školy, školky, nemocnice, obytné domy.

Neničil se vzduch továrnami, auty, letadly. Bylo více lesů které produkovaly kyslík plný potřebných zdravých silic. Byly louky a pole plné voňavých květů které lidem poskytovali uvolnění, radost, klid a relaxaci. A dnes??? Alergie a exémyAle příroda za to nemůže!

ČÍM je možné chránit sebe a své děti před nemocemi?

Čím mám začít postupné uzdravování ze všech svých už nastalých nemocí?

 

CO pro své zdraví mohu využít jednoduše při své práci?

Co mi dá potřebnou energii pro překonání únavy, nevyspání, přepracování a stresu?

Co mi utiší bolesti když ne prášky?

Co s vysokým tlakem, cukrovkou, obezitou a mnohými dalšími hrůzami?!

 

??? CO MI POMůŽE ???

 

OSOBNÍ STIMULÁTOR 

Dr. Jiřího Langa, PhD.

 

Otázky a odpovědi

Vadí osobní stimulátor lidem s endoprotézou nebo kardiostimulátorem?

Nevadí. Osobní stimulátor je přijímač energie která je naprosto shodná s naší tělesnou. Muselo by těmto pomůckám vadit i naše tělo. Není zde žádných magnetů ani elektrických vln.

Od jakého věku člověk může mít stimulátor?

Prakticky od narození. Pokud ale je miminko zdravé, není k tomu důvod. Pro nemocné dětičky je osobní stimulátor ideální prostředek k odstranění důvodu nemoci. Je bez nutnosti užívat chemické preparáty, které děti velmi zatěžují.

Pan doktor mi řekl abych to nenosila, že je to hloupost. Co mám dělat?

Nechtějme po lékařích aby věděli o všem co věda nebo příroda pro zdraví nabízí. Studovali svůj obor tak, jak jim byl předložen. Dělají co umí a o čem nic neví, raději odmítají. Nemůžeme se tomu divit. Pokud by Vám schválil pan doktor něco co nezná, mohl by Vám i ublížit. Je na každém, aby si sám sehnal informace o tom co si pořizuje. Podívejte se na webové stránky pana Langa. Je tam i několik lékařských pojednání o JL technologii od lékařů, kteří sledují její výzkum. www.jirilang.cz

Když tomu uvěřím, tak mi to pomůže, že? Ha, ha.

JL technologie není o víře. Má  prokazatelné výsledky i u zvířat. Těžko budete chtít na psovi aby něčemu věřil. JL technologie se používá ve firmě Bios ke zdravému líhnutí a chovu kuřat.

Co mám udělat když chci osobní stimulátor?

Napište, nebo zavolejte mi. Položím Vám několik důležitých otázek. Osobní stimulátor se dělá přímo na Vaše tělo, tedy potřebujeme o Vašem těle něco vědět. Poradím Vám které služby jsou na Vaše potíže nejvhodnější a vypočítám cenu. Je ode mne stejná jako od pana Langa. Mám jeho zastoupení.

Objednávku posílám panu Langovi a on sám osobně stimulátor vyrobí. Dostanete ho domů na dobírku nebo proti platbě převodem. Zásilka obsahuje poučení jak se stimulátorem zacházet a kontakt na pana Langa. Vaše dotazy jsou řešeny ihned. Nemáme nespokojených klientů.

Jsou Nanožky stejně účinné jako Osobní stimulátor? Petra

Milá Petro. Nanožky jsou příjemné a užitečné. Pomáhají prokrvit nohy, desinfikují, stimulují lehoučce akupunkturní body na nohách. Všichni si je velmi oblíbili. Nosíme je rádi, ale jejich účinky se nedají srovnat s účinky osobního stimulátoru. Osobní stimulátor a stimulace START jsou nejvyšší třída v JL technologii. Další zboží je doplňkové a slouží pro zvýšení komfortu našich klientů.

Vlaďka

Prosím, mám dotaz. Lékař mi po operaci mozku zakázal používat mobilní telefon. Koupil jsem si u Vás ochrannou čočku proti záření. Mohu telefonovat bez nebezpečí, že mi to uškodí? Karel Malina, Praha.

Vážený pane Malina. Děkuji Vám za dotaz, je velmi důležitý!

Pro maximální ochranu před škodlivým zářením které přehřívá mozek a způsobuje nenávratné změny v mozkové tkáni -  což by u Vás mohlo mít skutečně fatální následky - máme ještě ochranný štítek SAFE CELLTAB, který absorbuje 99% všeho záření nejen z mobilů. Jedná se o speciální produkt, který využívá NASA. V našem katalogu zdraví je to čerstvá novinka. 

PORADNA ZDARMA

Zaregistrujte se pro možnost poradenství ZDARMA

Vyšlo v tisku:

02.04.2014 09:45
V sušické nemocnici zkazili operaci a pak si pacienta nevšímali. Za jeho smrt zaplatí. Bydlíme v Sušici. Několikrát už jsem v této nemocnici ležela a dokonce jsem tam i krátce pracovala na oddělení interny pro ležící přestárlé pacienty. Tenkrát byla péče na tomto oddělení katastrofální....
27.03.2014 11:30
Svobodné noviny - noviny bez cenzury. Přečtěte si článek než bude smazán!     http://svobodnenoviny.eu/sokujici-pravda-proc-zdravotnictvi-nedovoli-lecit-rakovinu/        

 

Kontakt

Vladimíra Bujakowská Certifikovaný poradce
JLQ technology

Poštovní 9,
Sušice
34201
724 303 376

Skype: vladka991
bujakowska.v@seznam.cz