Jiné stimulátory

Pan Jiří Lang  má několik projektů, ve kterých využívají účastníci jeho technologie.  Tři z nich jsou důležité pro veřejnost.
 
PARACELZUS - postupné přirozené uzdravování lidí, zvířat i rostlin.
 
TETRAKTYS - pomoc podnikatelům pro konkurenceschopnost.
 
IŠKEBAHA - aktivovaná přírodní minerálka. Zatím je k dostání pouze na několika místech, kde mají stáčírnu. Brzy zde budou zveřejněny.
 
 
Stimulátory mohou být  jakékoliv předměty aktivované JL technologiemi. 
 
 Stimulátory pro zdraví a jejich ceny najdete na e-shopu www.zdravi-komfort-shop.cz
 
 
TETRAKTYS pro podnikání umožňuje aktivovat si prakticky vše.
 Využívají se stimulátory prostoru, zboží, výlohy, tiskovin,webových stránek, celých objektů, motorů, strojů, hudebních nástrojů, sportovního náčiní a mnoho jiného. Napište si o informace!
 
 
 

“Závodím s JL technologiemi: Mám náskok před konkurencí!”

„S JL technologiemi ušetřím. Dřív jsem například měnil píst po 5 až 7 závodech, teď s ním odjedu až 15 závodů.“

Motocyklista Luboš Velinský:

“Závodím s JL technologiemi: Mám náskok před konkurencí!”

Závodník speedway Luboš Velinský si před třemi lety nechal aktivovat JL technologiemi nejen motor svých strojů, ale začal tyto revoluční technologie pracující na principu kvantové fyzicky využívat i osobně - pro ozdravení a zvýšení vitality organismu.

Zajímalo by mne, jak vám JL technologie ovlivnily závodnický život?

A jak se dá stimulovat a vitalizovat něco neživého - v tomto případě motorka?

Umístil jsem stimulátor na sání motoru. To ovlivnilo tok vzduchu. Jeho proudění je teď jednodušší a zmenšil se odpor vzduchu. Tím se okamžitě zvýšil výkon motoru, což za ta léta závodění můžu opravdu objektivně posoudit.

Samé plusy, žádné potíže?

Ale ano, potíže taky nastaly. Paradoxně totiž začal být výkon motoru až moc velký.

A to vadí?

Když je pak na stadionu při závodech jiný podklad, než na kterém je člověk zvyklý závodit, nemusí jízda s tak velkým výkonem motoru každému vyhovovat. Teď po letech ale už vím, co s tím. Každopádně použití JL technologií způsobilo, že motorka má tak velký výkon, kterého bych jinak nedosáhl.

Co se za ty tři “aktivované” roky změnilo?

JL technologie zvedly výkonnost mojí, i mých motocyklů. Jejich užívání mi pomohlo finančně úsporami náhradních dílů.

To mi tedy řekněte, jak. Začal jste víc vydělávat?

Ne, snížily se mi investice do náhradních dílů. Dřív jsem například měnil píst po pěti až sedmi závodech, teď s jedním odjedu až 15 závodů. Dalším plusem aktivace motoru je jeho výkon. Zvýšení výkonu bylo to, co jsem samozřejmě od aktivace také očekával. V tomto případě se výkon zvýšil jen díky aktivaci, aniž bych nechal udělat motocyklu moc silné nastavení.

Velice zajímavé. Prozradíte mi, jak jste se k JL technologiím dostal? Žádnou velkou reklamu nemají, fungují téměř utajeně, informace o nich se vám nenabízejí na každém kroku...

Viděl jsem kdysi u závodníka Antonína Kaspera logo JL technologií na motorce. Nějak mne to zaujalo a šel jsem se pobavit s Kasperovým mechanikem, co to je za technologie a jak na stroj působí. A celé mne to začalo velice zajímat. Tak jsem začal hledat informace, kde se dalo, a nakonec jsem zkontaktoval přímo pana Jiřího Langa. Říkal jsem mu, že se nemůžu dostat do klidu a pohody a že bych potřeboval zlepšit také svoje výkony při závodech. Pan Lang mi pomohl, jsme od té doby dodnes v kontaktu. Snažím se mu psát všechny svoje poznatky o působení JL technologií při sportu. Celé tři roky dolaďujeme, co je potřeba,a spolupracujeme.

Jak vám změnilo život používání osobního stimulátoru?

S aktivací motorek jsem koupil i osobní medailon i osobní “simku” pro stimulaci celého organismu, abych je mohl střídat. Ne vždycky se mi chce nosit medailon na krku, takže pak zvolím praktičtější “simku”. Od té doby jsem klidnější, vyrovnanější.

Jak se stimulace vašeho organismu projevila při sportu?

Díky tomu, že jsem vyrovnanější, podávám lepší fyzický výkon, nižší únavnost a vyšší anaerobní práh.

A co konkurence? Prozradil jste kolegům, že máte energeticky “upravený” motor kvantováním, nebo o těchto věcech nemluvíte?

Vysvětluji, mluvím a nejen s kolegy. Ale lidi si myslí, nevím proč, že to nefunguje. Když například někomu stimulátor (“simku”) ukážu, vůbec nejsou schopni pochopit, jak je to možné a jak to může fungovat. Já vím, že to není hloupost a že výsledky jsou, protože to mám za ta léta odzkoušené. Ale ostatním to opravdu nejsem schopen vysvětlit. Sice je třeba JL technologie zaujmou, ale dál už se jimi nezabývají. Je to obrovská škoda pro celý český sport.

V čem ještě vám nošení stimulátoru pomohlo?

Prodělal jsem při závodění velký počet nehod, takže jsem měl díky následkům zranění docela velké a vleklé zdravotní potíže. Nalomená klíční kost, naštíplé plotýnky. Od té doby, co jsem začal nosit stimulátor, jsem už nepociťoval takovou bolest, a když už přišla, rychle ustoupila. Také hojení ran se zlepšilo, urychlilo. Abych to shrnul: jsem na tom prostě zdravotně o něco líp než ostatní, aniž bych musel vynakládat obrovské úsilí. Stačí mi i méně cvičit, a přesto je moje výkonnost stejná.

Určitě nezůstanete jen u stimulace motoru a osobního stimulátoru, že?

Chci si nechat aktivovat ještě motor u auta, a až dodělám úpravy interiéru, tak si pořídím ještě všechno, co mi zajistí klidnější spánek a lepší pocit při pobytu doma. Když je člověk doma klidný, všechno se mu pak dělá líp.

K aktivaci závodních strojů se vyjádřil pochopitelně i Jiří Lang: Užívání JL technologií na ploché dráze má dlouholetou tradici. Ta sahá až do minulého století. Díky ní řada pilotů speedway dosáhla mnoho světových úspěchů. JL technologie umožňují vyšší šance vítězství. To vám žádné peníze neumožní.

Luboš Velínský zvládl navýšení výkonu motoru, která je s úpravou JL technologiemi vyšší téměř o 30%. Viz f: JL Reference a další účty JL …. Zvládl také specifický styl jízdy s nižším odporem vzduchu a tření dráhy. JL technologie jsou pro chlapy. Někteří slabší jedinci tuhle proměnu svého půllitru neustojí.

Podporujeme řadu závodníků, příklady na f: JL special power racing tuning

Umožňuje nám to projekt na stránkách: http://www.i-profirm.com

Vyšší zájem o užívání Lang technologií ve firmách zaznamenáváme od roku 2008. Jde jim o přežití! Některé firmy se k nám vrací, jiné JL technologie v první vlně finanční krize teprve poprvé objevily. Konkurence s podivem hledí na naše klienty, že rozbouřenými ekonomickými vodami proplouvají a nastupující hospodářské krizi se stále drží bez, nebo jen s minimálními ztrátami.

box:

JL technologie:

Lang-systém funguje na principu kvantové fyziky a nanokvantových technologií, kdy se mezi primárním a sekundárním rezonátorem oboustranně šíří signál s informacemi vibronancí v čase. Primární rezonátory jsou aktivované výkonem kvantového generátoru. Okolo sekundárních rezonátorů - antén - se tvoří agens. Ten ve svém okolí působí fyzikálně měřitelné změny. (Dosah vysílání je při této technologii neomezený a na kvantové úrovni beze ztrát.)

Závodit jsem začal v roce 2002. Úspěchy: Nejeden postup do finale jednotlivců. Vítězství v lize. Letos závodím o titul v jednotlivcích.

 

Kontakt

Vladimíra Bujakowská Certifikovaný poradce
JLQ technology

Poštovní 9,
Sušice
34201
724 303 376

Skype: vladka991
bujakowska.v@seznam.cz