Biostimulátory pro zvířata

 

ZVYŠUJEME VITALITU A ZLEPŠUJEME ZDRAVÍ ZVÍŘAT

 

V mnoha rodinách máte zvířecí kamarády, domácí mazlíčky. Přibývá chovných stanic psů, koček a jiných zvířat.

Také farmy jsou plné užitkových zvířat, které dobrý farmář má rád a pečuje o ně. Malá nebo velká zvířata se nám  za ochranu, dobrou péči a lásku odmění dobrou kondicí, pěkným vzhledem, příjemným chováním a bezproblémovým rozmnožováním.

Zvířata nám slouží, máme je rádi. Pomáhají nám od stresu, doprovází nás životem jako naši rodinní příslušníci. Snažíme se pro ně udělat to nejlepší. Sháníme co nejlepší krmení, kupujeme oblečky, pelíšky, chráníme před parazity a klíšťaty, chodíme na očkování nebo v případě nemoci spěcháme k veterináři.

 

Existuje však něco více! Ochrana a prevence, posílení a rekonvalescence, zvýšení kondice a odolnosti.

My přece nechceme čekat na to, až naše zvíře onemocní! Chceme jej chránit před utrpením. Finanční stránka také není zanedbatelná. Veterinární péče a léky bývají dost drahé a vždy nejsou pro zvíře tím nejlepším řešením. Co takhle i svým miláčkům dopřát alternativní způsob řešení zdraví? Sami jdeme pro bylinky a zvířátkům dáme prášky?

Přečtěte si dobře o JL technologiích. Stejně jak účinkují na lidi, účinkují na zvířata a na vše živé, třeba i z říše rostlin. Není to o tom, že něčemu je nutné věřit. Příznivé účinky na živé organismy jsou dokázány téměř třicetiletými zkušenostmi v praxi. Sama jsem také dopřála svému šestnáctiletému kříženci jezevčíka Fifánkovi osobní stimulátor, když začal marodit se srdíčkem a trpěl zavodněním plic. Veteriární léčba léky nezabírala. Fifánek se dusil a vypadal velmi zle. Podle veterináře bych jej měla nechat utratit. Raději jsem ale investovala do jeho osobního stimulátoru. Účinek se dostavil viditelně ihned po vložení destičky pod jeho pelíšek kde trávil již většinu dne. Pejsek zpozorněl, oči doširoka rozevřel a začal dýchat s vyplazeným jazykem jako když je mu horko. Ano, začala mu proudit krev, zrychlilo se okysličení a čištění krve i orgánů. Cítil se lépe a dal to ihned najevo. 

 

Na rozdíl od lidí zvířátka vnímají energie rychle. Nepolemizují, nepřemýšlejí o pravdivosti tvrzení, nefrflají. Prostě si užívají svého zlepšení jak jen mohou Během týdne náš Fifánek vyčůral spousty velikých louží a občas ani nestihl běžet na zahrádku. Ráda jsem po něm uklidila, když jsem viděla jeho intenzivní návrat ke zdraví. Na pelíšku trávil stále méně času, což potom trochu zmenšilo účinek stimulace. Ale i tak se náš kamarád dožil krásných osmnácti let v plné aktivitě a bez zdravotních potíží. Odešel do psího nebíčka v klidu a bez trápení. Díky Fifánku za Tvoje věrné přátelství. 

Nyní již rok máme nového pejska, trpasličího jezevčíka Čertíka. Je mladý a velice čiperný. Kdyby však začal nějak marodit, nemeškám a ihned mu pořídím osobní stimulátor. Ušetřím  tak jeho zdraví a svoji peněženku. A hlavě nebudu se dívat na trápení kamaráda, když vím jak mu jednoduše pomoci!

Dnes je péče s osobním stimulátorem pro zvířátka úplně dokonalá. Místo destiček do pelíšku máme pěkné kovové přívěšky. Zvíře jej má na obojku a působení energií na jeho tělo není přerušeno.

Vladimíra Bujakowská + Čertík

Páníčkové, nenechte své kamarády trpět! Haf!

 

 

 


Kontakt

Vladimíra Bujakowská

Certifikovaný poradce
JLQ technology

Poštovní 9,
Sušice
34201


724 303 376

Skype: vladka991