Osobní stimulátory

 
Ochanná čočka na mobil proti škodlivému záření:
 
Osobní stimulátory jsou přijímače signálu JLQ technologií. Fungují podobně jako televize nebo mobil. Z generátoru v  Berouně pan Lang vysílá signál. Ten je nasměrován k uživateli, kde je přijímán prostřednictvím osobního kódu v malé plastové destičce, nebo šperku. Kód se chová jako telefonní číslo, je jedinečný.
 
Signál k optimalizaci prostoru konkrétního člověka se nastavuje  podle jeho zdravotního stavu. Proto je důležitá předem telefonická konzultace, která je zdarma. Nastavená stimulace slouží pouze majiteli - uživateli.
 
Destička je o rozměru cca 35 x 20 mm, s otvorem na řetízek nebo šňůrku. Obrázek na destičce není rozhodující.  Nosí se na krku, v podprsence, v kapsičce neustále. Odkládá se pouze při koupání a sprchování. V noci jej dáme pod polštář, pokud nám vadí na krku.  Působení je velmi jemné, ale neustálé - non stop po dobu jednoho roku. To je velmi důležité pro neustálou stimulaci buněk.
 
Po roce se v těle mnohé změní k  lepšímu. U mladých lidí bývá za rok vše vyřešeno. Starší lidé využívají stimulace opakovaně i několik let za sebou. Stimulace se vždy nastavuje znovu, podle aktuálního zdravotního stavu. Tím se docílí mnohdy až neuvěřitelných výsledků ve zdraví. Máme velmi dobré výsledky u takových nemocí, jako je rozstroušená skleróza, Alzheimerova choroba, ochrnutí po mrtvici nebo po dlouhém komatu. Preventivní nošení osobního stimulátoru proti rakovině, mrtvici nebo infarktu je důležité pro každého člověka po padesátce.
 
U dětí jde obvykle o zvýšení imunity nebo pomoc při řešení obezity. Ve městech mnoho dětí trpí alergiemi a astmatem. Řešíme i zdraví dětí narozených s různými vadami. Stimulátor pomůže dítěti při dislekcii, neklidu, pomočování. Lépe se soustředí ve škole, lépe si pamatuje učení. Slabé děti začnou prospívat, silné ubývat na váze.
 
Ženy mívají potíže s nadváhou již po porodu. Pokud těhotná žena nosí preventivně stimulátor, ochrání sebe před nezřízeným přejídáním a dítě před vrozenými vadami pokud nejsou genetického původu. Bolavé žíly na nohách dnes má téměř každá mladá žena. Je to následek užívání antikoncepce. Uživatelky stimulátorů mají mnohem méně potíží s žílami. Tím spíše, pokud ještě nosí speciální ponožky - Nanožky (viz zboží).
 
Mladí muži využívají osobní stimulátory hlavně pro kondici a prevenci.  Podnikatelé ocení bezobslužnost osobních stimulátorů. Jednoduché řešení bez nutnosti zbytečných návštěv u lékaře jim vyhovuje. Ochrana před zářením z mobilů a různé elektroniky umožňuje pracovat déle bez únavy při plném soustředění v kanceláři i v provozu. Mizí stres a migrény.  Snižuje se potřeba kávy a cigaret. Dokonce existuje možnost nastavit stimulaci na pomoc proti kouření, alkoholu a drogám.  Kde jsou problémy v sexu, upraví se zlepšením celkového zdravotního stavu. Prevence rakoviny prostaty a tlustého střeva je  důležitá součást osobního stimulátoru pro každého muže.
 
Seniorům vůbec nemusím připomínat co mají řešit. Jsou vděčni za každou úlevu a vylepšení zdravíčka které se svým stimulátorem dosáhnou.       
 
Funkce stimulátoru není závislá na provedení. Stimulátor ve šperku je dražší o samotný šperk. Také k němu dostane klient destičku, aby mohl využít podle oblečení jiných ozdob. Pokud destičku ztratíte, nic se neděje. Stačí zavolat a objednám Vám jinou, s nastavením podle původní stimulace. Cena je zde pouze za poštovné + 10 Kč za destičku. Platba za Vaší stimulaci je na celý rok od data nastavení.
 
Osobní stimulátory jsou vedeny jako speciální ochranné pomůcky. Podnikatel si může náklad uplatnit v daňovém přiznání.
 
Každému je jistě jasné, že osobní stimulátor nebude levný. Rozsah cen je podle síly signálu a rozsahu objednaných služeb v cenách od 2800 Kč až po cca 10 000 Kč. Není to málo.  Ale pokud si uvědomíme, že za rok obvykle nakoupíme různé léky a tišící prostředky které jen oddálí nutnost řešit nemoc kategoricky, není cena osobního stimulátoru nijak vysoká. Různé vitamíny a  rádoby přírodní preparáty mohou jít v rodinách měsíčně i do tisíců. Jejic účinek je dočasný. Působí v těle tak dlouho, dokud užitečnou látku nespotřebujeme. Vždy ale dochází k výkyvům v léčbě, které k uzdravení nevedou.
 
Napadá Vás nějaký dotaz? 
Tak jednoduše zavolejte a ptejte se! Tel: 724 303 376.
 
 
Jsem tady pro Vás! Vladimíra Bujakowská
 

 

Váš optimalizovaný prostor pro zdravý život!

Destička:

 
 

    Šperk stříbro

    Šperk zlatý

Dětský přívěšek

slůně - stříbro

 
 
 
 

  Přívěšek na klíče

         pánský

     

Možnost gavírování fotografie

Kontakt

Vladimíra Bujakowská Certifikovaný poradce
JLQ technology

Poštovní 9,
Sušice
34201
724 303 376

Skype: vladka991
bujakowska.v@seznam.cz