Moje poděkování panu Langovi.

02.09.2009 08:28

Vážený pane Lang

před rokem jsem se na Vaši firmu obrátila s prosbou o pomoc při léčbě. Byla jsem totálně zdecimovaná fyzicky i psychicky po marném boji se zlatým stafylokokem. Tříleté utrpení podlomilo zdraví natolik, že jsem už nebyla schopna sama chodit a při řeči jsem silně zadrhávala. Připadalo mi že místo hlavy mám k prasknutí napěchovaný těžký žok ve kterém to neustále silně kvílelo. Z ucha se mi valil hustý hlenovitý hnis a celá tvář a nos mi trnuly. Dny i noci mi byly utrpením. Lékaři mi nedokázali pomoci protože moje játra odmítala antibiotika. Veškeré alternativní léčebné pokusy už jsem vyzkoušela. Během tří let léčby přírodními preparáty jsem vyzkoušela asi úplně vše co existuje. Léčil mě pan Tichanovský, pan Orbito, pan Havelka i pan doktor Hofman čínskými produkty. Sama jsem podporovala svoji imunitu Betaglukany ze 7RED, užívala jsem lichořeřišnici, tachyony, homeopatika, koloidní stříbro. Pořídila jsem si biolampu a Zapper. Prošla jsem třikrát regresní terapií a dalšími psychoterapeutickými léčbami. Vše bylo finančně náročné. Celá rodina mě podporovala a nakonec došlo i na půjčky. Před vánoci v roce 2007 jsem už byla na konci svých sil – finančně i zdravotně. Byla jsem už smířená se svým koncem. Pak se stalo to, za co Vám jsem nesmírně vděčná.

Moje dcera zoufalá z mého stavu mi přinesla časopis Meduňku. Prý jí pomáhá když si jí přiloží na bolestivá místa. Tak jsem to také zkusila. Opravdu, dostavila se úleva. Cítila jsem lehoučké mravenčení a povolení nesnesitelného tlaku v uchu. Po dlouhé době jsem bez potíží usnula. Hned druhý den jsem se pídila po zdroji té úžasné energie. Našla jsem si Vaše webové stránky a jen jsem zírala co vůbec existuje. Přišlo mi, že se pán Bůh smiloval a poslal mi pomoc. Napsala jsem Vám dopis a přesto že již bylo den před štědrým dnem, paní Venglařová se mi ozvala a plně se mi věnovala. Zajistila mi dodání mého malého pokladu – osobnho stimulátoru. Děti mi darovali peníze a mezi svátky jsem dostala zásilku. Nedočkavě jsem otevřela obálku. Byla tam malá plastová destička. Sepjala jsem dlaně s destičkou a v tu chvíli mi přišlo že jsem se právě narodila. Neexistovaly žádné zlé pocity, byly jen pocity klidu. Nic mě nebolelo, netlačilo, neškubalo, žádné zvuky v uchu, nic, nic. Byl to po třech letech první okamžik bez potíží! Na to se nedá zapomenout. Po chvíli se zvolna stav vrátil do téměř stejného stavu. Ano, to mi paní Venglařová říkala že se to bude vracet. Musím vydržet. Destičku jsem honem přilepila náplastí na ucho a poslouchala jak se ozývají zvuky jiné. Pískání bylo menší, ale přidalo se jemné praskání a bublání. Chvílemi bylo zlepšení, chvílemi bylo hůř. Měla jsem ale pocit naděje že se uzdravím. Díky Bohu.

Den ode dne mi bylo lépe. Tlak v hlavě ustupoval, hustý hlenovitý zelený hnis řídnul a světlal. Játra pomalu přestávala tlačit a dokonce se vracela i rovnováha. Po třech týdnech nošení stimulátoru jsem mohla nastoupit do práce!! Necítila jsem se nejlépe, ale šlo to. Pracuji jako uklízečka ve škole, takže změna na mém zdravotním stavu byla neskutečná. Zvládla jsem to, co mnohá zdravá žena nezvládá. Během roku se mi projevily všechny nemoci které jsem za život měla. Migrény, zánět žil, žlučník, játra, žaludek. Vše chvíli pozlobilo. Stačil však krátký odpočinek a přiložení stimulátoru na „zlobivé“ místečko. Během dvou, tří hodin se vždy vše uklidnilo. Úplně zázračný účinek jsem měla při hojení bércového vředu. Ihned po otevření nohy jsem vložila stimulátor do obvazu. Za tři dny byla noha uzavřená!!! A co dělá stafylokok? Zatím ještě má snahu občas zlobit. Nevadí. Přilepím si náplastí stimulátor na ucho a zase je to dobré. Nejsem ještě úplně v pořádku. V únoru mi operačně vyndají z ucha protézky které se nechytly. Pak už nic nebude provokovat stafylokoka k činnosti a měla bych mít úplně pokoj. Důležité je, že celý rok se stimulátorem jsem měla dostatek sil pro práci a dokonce jsem si mohla dopřát i několik krásných pěších tůr milovanou přírodou.

Po dobrých zkušenostech se stimulátorem jsem se rozhodla pomoci také svému pejskovi. Mám křížence jezevčíka. V březnu mu bude šestnáct let. Zlobilo ho zle srdíčko a zavodňovaly se mu plíce. Celé noci prokašlal. Ráno jsme bývali oba vyčerpaní. Veterinář nám psal Enap a Furon. Nezabíraly, ale každá návštěva u něj nás stála pětistovku. Objednala jsem tedy našemu Fifánkovi stimulátor za necelé dva tisíce na rok. Reakce pejska na ukrytý stimulátor v pelíšku byla kouzelná. Dělal takové Nepsí kusy. Osahával tlapkou deku, čuměl bez hnutí do toho místečka, pak si opatrně vlezl do pelíšku a hrudníkem na stimulátor se uvelebil. Ale ten jeho udivený pohled! Očička vyvaloval, uši nastražené, ocásek jako prut. Vše naznačovalo jak cítí energii. Další dva dny spal a čůral neustále dokola. Pak kašel úplně přestal. Asi za měsíc se mu otevřela na boku hnisavá rána. Z tělíčka mu vyšlo asi vše co ho trápilo. Občas postonával a mi nevěděli co je s ním. Jak samo přišlo, tak odešlo. Sám se zahojil. Teď je náš Fifánek čilý a zdráv. Moc mě to těší že i jemu bylo pomoženo.

Když tak přemýšlím o tom jak se lidé léčí, co chemie spolykají a ještě za to platí, mám trochu vstek. Krucipísek, nepřišlo by levněji dát každému od pojišťovny stimulátor? Co trápení by se lidem ušetřilo! Já vím, to by na našem zdraví nesměly vydělávat farmaceutické koncerny. Mě finančně vyšla roční péče od Vás, pane Lang na necelé čtyři tisíce korun. Je to nejlevnější a nejúčinnější pomoc kterou jsem za tři a půl roku pro své zdraví získala.


Na závěr se pochlubím. Tentokrát dostal k Ježíšku Osobní stimulátor můj manžel. Je sice docela zdráv, ale po padesátce žádná péče navíc neškodí. Nemusím se tak obávat že ho třeba zničeho nic zklátí infarkt nebo mrtvice! No a já? Samozřejmě bez stimulátoru už nechci být ani chvilku. Je mi tak moc fajn, že už se těším na další služby které si nechám na stimulátor nastavit. Nezapomenu určitě na posílení nervů. Ten opravdu moc pomohl. Psychicky jsem úplně v pohodě. Zlepšilo se i to, co jsem nikdy neřešila – moje návaly depresí, smutku, pocit bezútěšnosti, marnosti a nenaplnění na které jsem neměla vůbec právo. Dnes si dobře uvědomuji svoje rodinné štěstí a užívám si svých drahých jak jen to jde.

Vladimíra Bujakowská, Sušice     
    
Dne 15. 1. 2009   

Kontakt

Vladimíra Bujakowská Certifikovaný poradce
JLQ technology

Poštovní 9,
Sušice
34201
724 303 376

Skype: vladka991
bujakowska.v@seznam.cz