JLQ technologie - Lang technologie:

 Producent Dr.Jiří Lang, Ph.D

 

Jak funguje Lang - systém, kterým aktivuje firma Jiří Lang s.r.o. své produkty:


Systém funguje na principu technologií kvantové fyziky.

Vysíláme signál. Ten se přenáší z generovaného fyzického holonu kvantovým generátorem do totožných, nebo proporcionálně zvětšených nebo zmenšených holonů (obrazů nebo předmětů). Holonem je v případě Lang technologií kód tvořený rezonančním záznamem. Tento kód plní v systému funkci antény. Použití:  Antény osobních stimulátorů a zboží s JLQ aktivací.

Princip přenosu:
Mezi primárním a sekundárním rezonátorem se oboustranně šíří signál s informacemi vibronancí v čase. Primární rezonátory jsou buzené výkonem kvantového generátoru. Okolo sekundárních rezonátorů – antén – se tvoří agens. Tento ve svém okolí působí fyzikálně měřitelné změny. (Dosah vysílání je neomezený. Na kvantové úrovni nejsou ztráty.)


Vysvětlení odborné: Primární rezonátor = generátor, sekundární rezonátor = osobní stimulátor. 

Vysvětlení laické: Osobní stimulátor je příjemce signálu podobně jako telefon. Díky působení signálu Lang technologií se v těle aktivují přirozené samouzdravující procesy které NON STOP dnem i nocí mnění tělo k lepšímu. Zároveň kolem těla funguje ochranná biosféra která omezuje působení vnějších nezdravých vlivů na náš organismus (smog, kyselé deště, statická elektřina, geopatogenní zóny, vyzařování škodlivin z různých materiálů a pod.)

 

Jak to funguje na člověka (živé tvory, rostliny):

Mikroklimatický systém technologií lokálně vyvažuje globální poškození biosféry okolo přijímače, čímž pomáhá uživateli vitalizovat organismus. 

Snížuje vliv elektrosmogu a dalších civilizačních zátěží organismu, čímž  likviduje a eliminuje civilizační problémy se zdravím.  Zmenšuje  elektrický odpor v tkáních, zrychluje látkovou výměnu v buňkách, snížuje únavu, stres, uvolňuje spasmy. Zvyšuje odolnost , působí blahodárně na psychiku a zdraví.

 

Klikněte zde a stáhněte si zdarma PDF prezentaci:

Lang - JL prezentace, já.ppt (2 MB)

 

Ocenění technologií - doklady:

     

    

 

   

 

Dr. Jiří Lang, PhD.

 

Kolektiv spolupracovníků pana Langa:

Moje maličkost je vedle pana Langa v proužkovaném triku.
Vlaďka Bujakowská

NÁPLASTI JLQ

Energoinformační hojivé a regenerační náplasti pana Langa:
 
 
Regenerují tkáň, hojí, tiší bolesti, odstranují záněty bez chemie, přirozeným způsobem. 
 
Použití:
 
Proti bolestem zad, šíje, kloubů, šlach a svalů, ale i při menzes nebo migrénách.
 
Při zánětech dutin, středního ucha, mandlí, zubů,žil a karpálních tunelů.
 
K hojení hnisavých ran, bércových vředů apod.
 
Miminkům na bříško proti větříkům, na nosík aby mohli dýchat i při rýmě, za ouško aby nemuseli trpět bolest při píchání bubínku.
 
Náplasti máme po ruce vždy. Nosíme je na výlety pro rychlou pomoc, lepíme je na kolena preventivně aby zvládly naše putování po Šumavě i jinde. Proč ne? Náplastičky JLQ jsou levné. Za 200 Kč balíček s deseti kusy za ty veliké služby přece stojí!
Ale POZOR! 
V lékárně je neprodávají! Stačí zavolat a objednat si je u mě!
Tel: 724 303 376
 

START Q14/760

 

Nejsilnější stimulátor využívaný hlavně v Harmonizačních centrech JL. Slouží k dvouhodinové terapii pro okamžité načerpání energie, regeneraci těla a urychlení samouzdravujících procesů v těle uživatele osobního stimulátoru.

Pokud máte OSOBNÍ STIMULÁTOR můžete si navíc pronajmout STIMULÁTOR START Q14/760 a využívat jej doma pro celou Vaši rodinu. 

 

 

Kontakt

Vladimíra Bujakowská Certifikovaný poradce
JLQ technology

Poštovní 9,
Sušice
34201
724 303 376

Skype: vladka991
bujakowska.v@seznam.cz