JLQ technologie - Lang technologie:

 Producent Jiří Lang, Ph.D

 

Co jsou Lang-technologie?

Jak funguje Lang - systém, kterým aktivujeme naše produkty:
Systém funguje na principu technologií kvantové fyziky.

 


Co vlastně posíláme?

Vysíláme signál. Ten se přenáší z generovaného fyzického holonu kvantovým generátorem do totožných, nebo proporcionálně zvětšených nebo zmenšených holonů (obrazů nebo předmětů). Holonem je v případě Lang technologií kód tvořený rezonančním záznamem. Tento kód plní v systému funkci antény. Použití:  Antény osobních stimulátorů a zboží s JLQ aktivací.

 

Princip přenosu:
Mezi primárním a sekundárním rezonátorem se oboustranně šíří signál s informacemi vibronancí v čase. Primární rezonátory jsou buzené výkonem kvantového generátoru. Okolo sekundárních rezonátorů – antén – se tvoří agens. Tento ve svém okolí působí fyzikálně měřitelné změny. (Dosah vysílání je neomezený. Na kvantové úrovni nejsou ztráty.)


Vysvětlení: Primární rezonátor = generátor, sekundární rezonátor = osobní stimulátor. 

 

Jak to funguje na člověka (živé tvory, rostliny):

Mikroklimatický systém technologií lokálně vyvažuje globální poškození biosféry okolo přijímače, čímž pomáhá uživateli vitalizovat organismus. 

Snížuje vliv elektrosmogu a dalších civilizačních zátěží organismu, čímž  likviduje a eliminuje civilizační problémy se zdravím.  Zmenšuje  elektrický odpor v tkáních, zrychluje látkovou výměnu v buňkách, snížuje únavu, stres, uvolňuje spasmy. Zvyšuje odolnost , působí blahodárně na psychiku a zdraví.

V televizi na ČT2 právě běží serie dokumentárního pořadu o energiích, které vznikaly v pyramidách. Zde se dozvíte podstatu JL technologií.

Video:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10348543487-pyramidy/211382551180002

 

 

 

Klikněte zde a prohlédněte si PDF prezentaci:

Lang - JL prezentace, já.ppt (2 MB)

 


Ocenění technologií - doklady:

     

    

 

   

 

Dr. Jiří Lang, PhD.

 


Kolektiv spolupracovníků pana Langa:

Moje maličkost je vedle pana Langa v prožkovaném triku.
Vlaďka Bujakowská

Kontakt

Vladimíra Bujakowská

Certifikovaný poradce
JLQ technology

Poštovní 9,
Sušice
34201


724 303 376

Skype: vladka991START Q14/760

 

Nejsilnější stimulátor využívaný hlavně v Harmonizačních centrech JL. Slouží k dvouhodinové terapii pro okamžité načerpání energie, regeneraci těla a urychlení samouzdravujících procesů v těle uživatele osobního stimulátoru.

Můžete si jej pronajmout a využívat doma pro celou Vaši rodinu. Tyto stimulátory nejsou pouze na konkrétní osobu. Podmínky pronájmu najdete v e-shopu:

 www.zdravi-komfort-shop.cz

 

Hledáme zájemce o provozování nových Harmonizačních center!